شماره آگهی : 319490

فروش چوب ترمووود

شماره تماس : 09027861780

آذین فراز
چوب ترمووود عمدتا از جنگلهای دارای مجوز و گواهی کیفیت در اروپا تولید می شود. با استفاده از مکانیزم حرارتی ترمو، بدون استفاده از مواد شیمیایی و صرفا با اتکا بر گرما چوب ترمو در برابر نفوذ قارچ و کپک محافظت شده و نسبت به چوب معمولی دارای ماندگاری بیشتری خواهد بود.
شرکت آذین فراز وارد کننده رسمی چوب های ترمو از کشور ترکیه در ایران، فعالیت خود را با موضوع ترمووود و نمای چوبی ساختمان ، رنگ مخصوص چوب ترمووود ، دکوراسیون داخلی ، تولید انواع ادوات چوب ، نصب چوب نما ، آلاچیق و کلبه چوبی پیش ساخته آغاز نمود
مجموعه آذین فرازتوانایی تولید چوب ترمو در ابعاد آزاد و سفارشی برای همه کاربردها را دارا میباشد و توانایی ترموو کردن انواع چوب ها از جمله راش، گردو و … را دارا میباشد. و نسبت به سفارش ، توانایی تولید هر اکسسوری و محصولات با ترموو را دارا میباشد.
اکثر سازندگان و طراحانی که برای طرح های خاص نیازمند ابعاد خاصی از چوب ترمو میباشند. میتوانند هر مدل چوب ترمو با هر ابعادی را به ما سفارش دهند.
چوب های آذین فرازبا درجه کیفیت بالا ، تماما محصول کشور فنلاند بوده که اثبات اصل بودن محصولات ما از دیگر مزایای شرکت آذین فرازمی باشد.
محصولات آذین فراز شامل ترمووود لوناوود، درب چوبی، تایل ترمو، پارکت چوبی و قرنیز چوبی به همراه خدمت جدید ترمیم و اصلاح رنگ چوب (ریکوت) است که به منظور استفاده‌های داخلی و خارجی ساختمان تولید و انجام می‌شوند.

راه های ارتباطی:
آدرس :
تبریز اول الهیه ساختمان دیداس طبقه اول واحد سه
اینستاگرام :
https://instagram.com/azin_faraz.co
تلفن:
۰۴۱۳۶۶۸۱۹۰۰
۰۹۰۲۷۸۶۱۷۸۰