شماره آگهی : 320324

انواع خدمات مشاوره شبکه ترازنت-مشاوره راه اندازی شبکه-مشاوره توسعه شبکه کامپیوتری-مشاوره ساخت اتاق سرور

شماره تماس : 02158452000

انواع خدمات مشاوره شبکه ترازنت-مشاوره راه اندازی شبکه-مشاوره توسعه شبکه کامپیوتری-مشاوره ساخت اتاق سرورنشانی
تهران ، خیابان ولیعصر ، پایین‌تر از میدان ونک ، خیابان فوزی (هفتم) ، پلاک 4 ، طبقه 6 ، واحد 12


شماره تماس
021-58452000
داخلی فروش: 110


ایمیل ما
info@taraznet.com


https://taraznet.com/انواع خدمات مشاوره شبکه
Network consulting عبارتی است که این روزها زیاد از آن استفاده می‌شود؛ مشاور خدمات شبکه کیست؟ مشاوره شبکه شامل چه مواردی می‌شود؟ مشاوره شبکه خود دارای انواعی از خدمات است. وابسته به نوع نیاز خود می‌توانید یکی از دو نوع خدمات مشاوره حضوری شبکه و یا مشاوره غیر حضوری شبکه را انتخاب کنید.

مشاوره غیر حضوری شبکه
کارشناسان ترازنت با استفاده از دانش فنی خود و همچنین تجربه کسب کرده در پروژه‌های متعدد شما را در زمینه طراحی، اجرا و پیاده سازی شبکه راهنمایی می‌کنند.

مشاوره حضوری شبکه
با اعزام کارشناس و مشاوره حضوری به محل پروژه به درستی از ویژگی‌ها و همچنین نیازهای شبکه باخبر شوید. ارائه نقشه دقیق پیاده سازی شبکه، کاهش هزینه‌های اجرای شبکه و راه اندازی شبکه بدون عیب و نقص از جمله ویژگی‌های این روش استفاده از خدمات شبکه است.

مشاوره راه اندازی شبکه
مشاوره و اجرای شبکه یکی از اصلی‌‌ترین تخصص‌های ترازنت است. در این خدمت مشاور شبکه قبل از راه اندازی شبکه با توجه به زیر ساخت و همچنین نیاز مجموعه شما اقدام به پلن کردن نقشه شبکه می‌کند و همچنین تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی شبکه را لیست می‌کند. هرچه مشاور شبکه در این مرحله با دقت بیشتری مراحل را پیش ببرد، در آینده شبکه نیاز به هزینه نگهداری و همچنین توسعه کمتری خواهد داشت.

مشاوره توسعه شبکه کامپیوتری
شبکه‌های اجرا شده عموما پس از چندین سال در صورتی که مجموعه بزرگ‌تر شده باشد و یا قرار باشد امکانات بیشتری در شبکه به اجرا درآید نیاز خواهد بود که یک مشاوره شبکه نظر خود را نسبت به توسعه پذیری شبکه اطلاعاتی بیان کند. شرکت ترازنت با راه اندازی و مشاوره بیش از هزاران شبکه در سراسر کشور در حال حاضر به یکی از برترین مشاوران شبکه در ایران تبدیل شده است.

مشاوره ساخت اتاق سرور
طراحی و ساخت سرور یکی از اصلی‌ترین کارهایی است که هر شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه باید به خوبی بتواند از پس آن برآید. شرکت ترازنت در حال حاضر از مشاوره تا طراحی و ساخت اتاق سرور را انجام می‌‌دهد.

مشاور شبکه کیست؟
به کسی مشاوره شبکه گفته می‌شود که توانایی ارائه راهکار برای پیاده سازی، بستر سازی، خرید تجهیزات و … در رابطه با شبکه را داشته باشد. به نوعی می‌توان گفت که شخص مشاور شبکه کارشناس شبکه‌ای است که میزان زیادی تجربه در رابطه با پیاده سازی شبکه دارد.

مشاور شبکه به صورتی با ارائه مشاوره اصولی و درست هزینه‌های اجرای یک شبکه را به حداقل می‌رساند.
انواع خدمات مشاوره شبکه ترازنت-مشاوره راه اندازی شبکه-مشاوره توسعه شبکه کامپیوتری-مشاوره ساخت اتاق سرور
  • طراحی سایت حرفه ای

    با طراحی سایت حرفه ای می توانی کسب و کارت را متحول کنی . سایت حرفه ای می تواند میزان بازدید سایت را بالا ببرد و فروش را افزایش دهد . طراحی سایت حرفه با وب برتر حتما روی لینک زیر کلیک کن و اطلاعات دریافت کن

    webbartar.com

راهنمای ثبت آگهی رایگان | ثبت آگهی رایگان