شماره آگهی : 320499

خدمات شبکه با بهترین کیفیت در تهران

شماره تماس : 02158452000

خدمات شبکه در تهران
شهر تهران به دلیل پتانسیل بسیار بالا در ایجاد کسب و کارهای مختلف در خود، در حال حاضر به عنوان یکی از شهرهای پیش‌روی ایران در زمینه شبکه و ارائه خدمات شبکه تبدیل شده است. وجود شرکت‌های نیازمند به دریافت خدمات شبکه باعث شده است که خدمات شبکه در تهران بیشتر از دیگر شهرهای ایران خواهان داشته باشد.

شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه ترازنت مستقر در تهران آماده ارائه انواع خدمات شبکه به کسب و کارهای فعال در تهران است. برای دریافت خدمات شبکه در تهران کافی است با شماره تماس‌های شرکت سرویس دهنده شبکه ترازنت تماس حاصل کنید.

تعرفه خدمات شبکه
تراز سامانه تضمین می‌کند که تمامی خدمات در بالاترین کیفیت باشد، این شرکت همچنین تمام خدمات خود را با قیمتی رقباتی ارائه می‌نماید. برای اطلاع از قیمت خدمات می‌توانید با شماره‌های ترازنت تماس حاصل نمایید. ما منتظر تماستان هستیم!

تماس با ما
چرا به خدمات شبکه نیاز داریم؟
تفاوتی ندارد که شبکه شما بزرگ است یا کوچک، نیاز به خدمات شبکه یکی از اساسی‌ترین نیازهای هر شرکتی است که در آن یک شبکه به اجرا گذاشته شده است. نقش شبکه‌های کامپیوتری در سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی در حاضر انکار ناپذیر است. عدم برخورداری از یک شبکه ایمن و مناسب می‌تواند مشکلات مختلفی برای مجموعه ایجاد کند.

شرکت ترازنت سعی داشته است تا خدمات شبکه‌های کامپیوتری را به بهترین نحوه برای مشتریان خود به اجرا بگذارد. شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه ترازنت در حال حاضر با استفاده از دانش فنی بالا، برخورداری از نیروی متخصص شبکه، استفاده از به روزترین تجهیزات شبکه و … توانسته است گامی بزرگ در جهت رفع نیاز مجموعه‌های مختلف برای پیشبرد اهدافشان داشته باشد.

اجرای سرویس شبکه ای دارای اهداف مختلفی است که از جمله این اهداف می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد.

رفع مشکل به وجود آمده در شبکه
ارتقاء شبکه با ارائه خدمات شبکه با کیفیت
رفع نیاز سازمان به شبکه
بررسی مشکلات به وجود آمده در شبکه
پشتیبانی از شبکه نصب شده
ارائه مشاوره دقیق به مدیران شرکت‌ها
نیاز داشتن به خدمات مشاوره شبکه
در زمینه پیاده سازی شبکه این امکان وجود دارد که به دلیل کمبود تخصص و همچنین عدم آگاهی فرد اجرا کننده از ساختار شبکه، تجهیزات، تمهیدات و … بدون توجه به آینده خریداری و نصب شوند، این موضوع می‌تواند در آینده‌ای نه چندان دور باعث شود تا نیاز به خدمات مجدد شبکه داشته باشید، به همین منظور شرکت ترازنت، برترین ارائه دهنده خدمات شبکه در ایران خدمت مشاوره شبکه را راه‌اندازی کرده است.

اضافه شدن قابلیت جدید به شبکه
در اکثر مواقع نیاز است که پس از مدتی کارکرد شبکه یک قابلیت به شبکه اضافه شود، قابلیتی مانند امکان چاپ در شبکه، امکان ارسال فکس از طریق شبکه و … در صورتی که قرارداد خدمات شبکه مناسبی با یکی از شرکت‌های ارائه خدمات شبکه بسته باشید در این مواقع می‌توانید به راحتی از این خدمات استفاده کنید و در سریع‌ترین زمان ممکن قابلیت جدید مورد نیاز را به شبکه خود اضافه کنید.

مزایای استفاده از خدمات شبکه ترازنت
قرارداد رسمی و قانونی شبکه
ارائه کار در سریع‌ترین زمان ممکن
کیفیت ارائه خدمات شبکه بی‌نظیر
پشتیبانی تمام وقت و 24 ساعته
همکاری به بزرگ‌ترین شرکت خدمات شبکه ایران
ارائه راهکارهای خلاقانه طراحی شبکه
پلن‌های متنوع ارائه خدمات شبکه (حضوری / غیر حضوری)
سابقه بالا در ارائه خدمات شبکه به مجموعه‌های متنوع
دارا بودن سامانه ثبت شکایات
بررسی اختلالات در سریع‌ترین زمان ممکن
مستند سازی تمامی موارد انجام شده در شبکه
آینده نگری در خرید تجهیزات و نصب شبکه
انواع خدمات شبکه
خدمات شبکه را می‌توان بر اساس نوع کارکردی آن به دو دسته خدمات پسیو و خدمات اکتیو شبکه دسته بندی کرد. منظور از خدمات اکتیو تمام فعالیت‌هایی است که باعث تغییر روی داده‌های قابل انتقال در شبکه می‌شود؛ به عنوان مثال نصب نرم افزار آنتی ویروس روی بستر شبکه را می‌توان یک خدمت اکتیو شبکه در نظر گرفت.

خدمات پسیو شبکه به خدماتی گفته می‌شود که انجام آن باعث هیچگونه تغییری روی ساختار داده‌های شبکه نمی‌شود. کابل کشی شبکه یک خدمت پسیو شبکه است.

انواع سرویس شبکه ای ترازنت
راه اندازی و نصب شبکه‌های بی‌سیم
نصب و راه‌ اندازی سرور
خدمات نصب دوربین مدار بسته
خدمات اکتیو شبکه
خدمات پسیو شبکه
خدمات مجازی سازی شبکه
خدمات مشاوره شبکه
خدمات تعمیر و نگهداری شبکه
خدمات پشتیبانی شبکه
خدمات اکتیو شبکه
اجرای شبکه‌های سیمی
ذخیره سازی اطلاعات بر بستر شبکه
نصب نرم افزارهای امنیتی شبکه


نشانی
تهران ، خیابان ولیعصر ، پایین‌تر از میدان ونک ، خیابان فوزی (هفتم) ، پلاک 4 ، طبقه 6 ، واحد 12


شماره تماس
021-58452000
داخلی فروش: 110

https://taraznet.com/
  • طراحی سایت حرفه ای

    با طراحی سایت حرفه ای می توانی کسب و کارت را متحول کنی . سایت حرفه ای می تواند میزان بازدید سایت را بالا ببرد و فروش را افزایش دهد . طراحی سایت حرفه با وب برتر حتما روی لینک زیر کلیک کن و اطلاعات دریافت کن

    webbartar.com

راهنمای ثبت آگهی رایگان | ثبت آگهی رایگان