شماره آگهی : 330698

قطعات سامسونگ

شماره تماس : 09125243628

قطعات گوشی سامسونگ و روش‌های تهیه آن
وقتی تلفن همراهتان با مشکلات سخت‌افزاری مواجه می‌شود، اولین سوالی که پیش خواهدآمد، نحوه‌ی تامین و رفع این مشکلات است. اینکه قطعات گوشی سامسونگ را از کجا بخریم و نمایندگی قطعات گوشی سامسونگ که محصولات معتبر و باکیفیت عرضه می‌کند، کدام است؟
وقتی قرار به تعویض و استفاده از قطعات جدید باشید، استفاده از محصولات اصلی، هوشمندانه‌ترین کاری است که می‌توان انجام داد. با این کار هم عمر مفید گوشی افزایش پیدا می‌کند هم خیالی آسوده از بابت سلامت کالا خواهید داشت. به همین دلیل است بیشتر کاربران ترجیح می‌دهند برای خرید قطعات گوشی سامسونگ از قطعات اورجینال خود کارخانه استفاده کنند.
افزایش طول عمر دستگاه
مهم‌ترین دلیلی که می‌تواند شما را برای استفاده از قطعات گوشی سامسونگ اورجینال تشویق کند، افزایش طول عمر دستگاه است. وقتی که قرار باشد قطعه‌ی جایگزین در دستگاه نصب شود، تنها زمانی که قطعه مطابق با شرایط، تنظیمات و کارکرد‌های اصلی تلفن ساخته شده باشد، این جایگزینی به نفع موبایل‌تان خواهد بود! اگر قطعه‌ گوشی سامسونگ که تعویض می‌شود مربوط به خود شرکت اصلی نباشد، شاید به طور موقتی کار کند اما در نهایت این ناهماهنگی دردسر‌ساز خواهد بود.


قطعه فروش
شرکت توسعه ارتباطات پارتاک سرویس
تماس تلفنی:
09125243628
88929422-021
مراجعه حضوری:

مرکز خدمات فوری (شعبه جمهوری):
تهران، خیابان جمهوری، تقاطع خیابان حافظ، مجتمع تجاری علاالدین، طبقه 1، واحد 108