مسابقه شروع شد: کلاس اولی ها مسابقه عکس «کلاس اولی ها» از امروز که اولین روز مدرسه است، شروع شده و در همین ساعت، تعدادی از بینندگان ما عکس های دلبندان خود را به آدرس اینترنتی bato@tabnak.ir فرستاده اند که «تابناک با تو» نیز به ترتیب روزهای هفته و در هر روز این عکس ها را برای شما به نمایش می گذارد.

چنانچه شما بیننده عزیز نیز عکس هایی از شکار لحظه های بغض و شادی بچه کلاس اولی ها یا دیگر بچه مدرسه ای ها گرفته اید، «تابناک با تو» آمادگی دریافت آنها را خواهد داشت.

گفتنی است، هیچ محدودیتی در تعداد عکس های ارسالی وجود ندارد و هفته آینده جواب مسابقه که 3 نفر اول خواهد بود اعلام خواهد شد.
بهترین عکس ها را شما بینندگان گرامی با دادن امتیاز (منفی، مثبت) انتخاب خواهید کرد.

در پایان به رسم یادگاری و یادبود، هدیه ای از طرف سایت «تابناک با تو» به 3 برگزیده اول تعلق خواهد گرفت که برای آنها ارسال خواهیم کرد.

کلاس اولی: زهرا حبیبیان از تهران کلاس اولی: زهرا حبیبیان از تهران کلاس اولی: زهرا حبیبیان از تهران کلاس اولی: زهرا حبیبیان از تهران کلاس اولی: سعید فیض آبادی از تهران کلاس اولی: سعید فیض آبادی از تهران کلاس اولی: سعید فیض آبادی از تهران کلاس اولی: سعید فیض آبادی از تهران کلاس اولی: سعید فیض آبادی از تهران کلاس اولی: سعید فیض آبادی از تهران کلاس اولی: سعید فیض آبادی از تهران کلاس اولی: سعید فیض آبادی از تهران سید سروش موسوی و محمد امین فروزان تبار  شیراز،جشن غنچه ها، پیش دبستانی امام رضا  ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ سید سروش موسوی و محمد امین فروزان تبار شیراز،جشن غنچه ها، پیش دبستانی امام رضا ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ طاها رضا طاها رضا